چگونه کولرگازی و اسپلیت را هوشمندانه انتخاب کنیم؟ – تسنیم لنجان

چگونه کولرگازی و اسپلیت را هوشمندانه انتخاب کنیم؟

از طرف دیگر با وجود تبلیغاتی که این روز‌ها برخی افراد سودجو برای عرضه و فروش کولرهای قاچاق و بانه‌ای با قیمت ارزانتر به راه انداخته اند، خرید این تجهیزات قاچاق نیز قطعا مشکلات عمده‌ای را برای شما ایجاد می‌نماید، که مهم‌ترین آن‌ها عدم ضمانتنامه از شرکت معتبر می‌باشد
علاوه بر این برخی سایت‌های غیر تخصصی که نه اطلاعات فنی دقیقی در این خصوص دارند و نه حتی دارای یک کارشناس و مشاور پاسخگو در زمینه فروش تاسیسات می‌باشند، این کولر‌ها را صرفا با دیدگاه فروش یک کالا مثل قهوه ساز می‌فروشند!

چگونه کولرگازی و اسپلیت را هوشمندانه انتخاب کنیم؟

از طرف دیگر با وجود تبلیغاتی که این روز‌ها برخی افراد سودجو برای عرضه و فروش کولرهای قاچاق و بانه‌ای با قیمت ارزانتر به راه انداخته اند، خرید این تجهیزات قاچاق نیز قطعا مشکلات عمده‌ای را برای شما ایجاد می‌نماید، که مهم‌ترین آن‌ها عدم ضمانتنامه از شرکت معتبر می‌باشد.

بطور کلی تمامی کولرهای گازی و اسپلیت‌ها بر اساس سیکل تبرید تراکمی کار می‌کنند. در کولرهای گازی یا اسپلیت یونیت‌ها ابتدا مایع مبرد در کندانسور (بخش بیرونی کولر گازی یا پنل بیرونی اسپلیت ها) خنک می‌شود و از طریق لوله مسی به شیر انبساطی (expantion valve) و از آنجا بصورت گاز مبرد و آماده جذب گرمای محیط وارد کویل پنل داخلی میگردد. هوای داخل نیز پس از عبور از میان کویل‌های پنل داخلی (اواپراتور) تبدیل به هوای خنک و دلپذیر شده و موجب آسایش و رفاه ساکنین می‌شود.

برای مشاوره و انتخاب هوشمندانه به سایت مرجع و فروشگاهی دماتجهیز مراجعه نمائید.
بنابراین با وجود این بازار کاذب و خطرناک، همه‌ی ما نیاز به یک مشاور تخصصی و یک مرجع معتبر برای انتخاب، خرید و بهره مندی از خدمات پس از فروش ضمانت شده به این کالاهای سرمایه‌ای داریم.

همچنین در انتخاب ظرفیت کولرگازی و اسپلیت موردنیاز حداقل روش محاسبه تقریبی ارائه شده در جدول مرجع محاسبه دماتجهیز را مطالعه فرمائید و همچنین در انتخاب برند مورد نظر علاوه بر موضوع قیمت، به امکان دریافت نصب رایگان، خدمات بعد از فروش مناسب و به موقع محصول نیز توجه داشته باشید.

بطور کلی اسپلیت‌ها با عملکرد خود می‌توانند هوای خنک و دلپذیر مورد نیاز ساکنین را در کمترین زمان لازم تأمین کنند و همین امر باعث محبوبیت این کولرهای گازی در بین مصرف کنندگان گردیده است.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *